(Видео) Членови на Левица руинираат кафуле во Ново Лисиче, а потоа се жалат дека се жртви

„Веќе неколку дена во очите на јавноста се случувањата поврзани со кафе Хелиум. Откако беа изнесени секакви невистини и на целосно неправаден начин се проба да се наруши реномето на …

(Видео) Членови на Левица руинираат кафуле во Ново Лисиче, а потоа се жалат дека се жртви Read More

ДОЈДЕ НА СТАДИОН ВО ХЕЛАНКИ, НА ИНСТАГРАМ ОБЈАВИ ФОТОГРАФИИ БЕЗ НИВ: Убавата Хрватка стана апсолутен хит!

ДОЈДЕ НА СТАДИОН ВО ХЕЛАНКИ, НА ИНСТАГРАМ ОБЈАВИ ФОТОГРАФИИ БЕЗ НИВ: Убавата Хрватка стана апсолутен хит! Ивана Кнол покажа што (не) носи кога хрватската репрезентација не игра! Колку внимание привлече …

ДОЈДЕ НА СТАДИОН ВО ХЕЛАНКИ, НА ИНСТАГРАМ ОБЈАВИ ФОТОГРАФИИ БЕЗ НИВ: Убавата Хрватка стана апсолутен хит! Read More

БОМБА НА МИНИСТЕРОТ ОЛИВЕР: Ги знаеме осомничените за дојавите за бомби во училиштата

Но постои протокол што мора да биде до крај испочитуван, во смисла на евакуација и целосна проверка, изјави министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски во „Само интервју“ на Канал 5 …

БОМБА НА МИНИСТЕРОТ ОЛИВЕР: Ги знаеме осомничените за дојавите за бомби во училиштата Read More

ВИСТИНСКА ДРAМА НА КОНЦЕРТ НА ЛЕПА БРЕНА: Се онесвеcтија шест пензионери, еден прескокнал ограда и се качил на бина

ВИСТИНСКА ДРAМА НА КОНЦЕРТ НА ЛЕПА БРЕНА: Се онесвестија шест пензионери, еден прескокнал ограда и се качил на бина. Фолк ѕвездата Лепа Брена, одржа два концерта во градот Неделишќе во …

ВИСТИНСКА ДРAМА НА КОНЦЕРТ НА ЛЕПА БРЕНА: Се онесвеcтија шест пензионери, еден прескокнал ограда и се качил на бина Read More

РЕЦЕПТ КОЈ ПРАВИ ЧУДА: Лист зелка и мед – облога против кашлање и бронхитис, еве како се прави

РЕЦЕПТ КОЈ ПРАВИ ЧУДА: Лист зелка и мед – облога против кашлање и бронхитис, еве како се прави. Многу често,е тешко да се ослободите од постојаната кашлица. Понекогаш дури и …

РЕЦЕПТ КОЈ ПРАВИ ЧУДА: Лист зелка и мед – облога против кашлање и бронхитис, еве како се прави Read More

(ФОТО) Жешката Лидија од Нови Сад е поранешна девојка на Новак Ѓоковиќ, одамна раскинаа, а таа ДЕНЕС изгледа брутално

(ФОТО) Жешката Лидија од Нови Сад е поранешна девојка на Новак Ѓоковиќ, одамна раскинаа, а таа ДЕНЕС изгледа брутално. Најдобриот српски спортист на сите времиња Новак Ѓоковиќ и надвор од …

(ФОТО) Жешката Лидија од Нови Сад е поранешна девојка на Новак Ѓоковиќ, одамна раскинаа, а таа ДЕНЕС изгледа брутално Read More

Во Унгарија отворен автопат кој пушта музика, но мора да се вози точно 80 километри на час (ВИДЕО)

Ако сте возеле низ Унгарија, знаете дека нашите северни соседи имаат одлични автопатишта практично две децении и дека патарините се плаќаат преку електронски вињети, па нема непотребно чекање на наплатните …

Во Унгарија отворен автопат кој пушта музика, но мора да се вози точно 80 километри на час (ВИДЕО) Read More

(ВИДЕО) „Нека се моли да не се сретнеме“ – Меси доби зaкани по живот поради овој потег во соблекувалната

Лионел Меси го сруши Мексико со својата нова магија и им донесе на Аргентинците злато вредни три бода на Мундијалот во Катар. Колку таа победа значеше за Аргентинците се виде …

(ВИДЕО) „Нека се моли да не се сретнеме“ – Меси доби зaкани по живот поради овој потег во соблекувалната Read More