ДОЈДЕ НА СТАДИОН ВО ХЕЛАНКИ, НА ИНСТАГРАМ ОБЈАВИ ФОТОГРАФИИ БЕЗ НИВ: Убавата Хрватка стана апсолутен хит!

ДОЈДЕ НА СТАДИОН ВО ХЕЛАНКИ, НА ИНСТАГРАМ ОБЈАВИ ФОТОГРАФИИ БЕЗ НИВ: Убавата Хрватка стана апсолутен хит!

Ивана Кнол покажа што (не) носи кога хрватската репрезентација не игра!

Колку внимание привлече најдобро говори податокот дека таа долго се задржа пред стадионот за да се фотографира со многубројните марокански фанови кои беа фасцинирани од нејзиниот изглед.

Репрезентацијата на Хрватска на Светското првенство во Катар успеа да ја спаси втората позиција во групата и да се пласира во следното натпреварување, а очите на медиумите овојпат беа насочени не само кон теренот, туку и кон трибините.

На нив повторно беше убавата навивачка Ивана Нол, која неколку пати во интервјуа за странски медиуми зборуваше за нејзините „послободни“ аутфити украсени со шах. И овој пат таа се сликаше со фановите, даваше интервјуа и ги покажа своите облини, но не како неколку часа пред натпреварот.

На денот на натпреварот Ивана отишла во бањата каде позирала во минијатурни златни бикини. По кадрите и селфито, таа скокна во базенот и ги објави овие фотографии:

Погледнете ги претходните изданија на Ивана Нол:

Преубава е зарем не?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *