СУЗАНА ГАВАЗОВА СЕ НАДМИНА СЕБЕСИ: Објави ФОТО и покажа што умее да направи со нејзините раце – браво Сузе!

Сузана Гавазова е една од најдобрите, но и најангажираните македонски фолк пејачки. Таа важи и за една од најзгодните на нашата естрада. Таа неколку години е во брак со сопругот …

СУЗАНА ГАВАЗОВА СЕ НАДМИНА СЕБЕСИ: Објави ФОТО и покажа што умее да направи со нејзините раце – браво Сузе! Read More

Што значи ако најдете пари на улица – се зависи дали сте нашле, 1, 2, 5 или 10 денари

Наоѓањето пари на улица има многу подлабоко значење и симболика отколку што многумина мислат. Веројатно ви се случило додека одите по улицата на земја, да видите паричка или хартиена сметка …

Што значи ако најдете пари на улица – се зависи дали сте нашле, 1, 2, 5 или 10 денари Read More

(ВИДЕО) Невестата го напушти олтарот за време на венчавката, но внимателно гледајте ги нејзините раце!

Кога следниот пат нема да можете нешто да направите, запрашајте се дали тоа доволно го сакате! Текстот продолжува по рекламата. Бритни Вајнгарднер требала да застане на лудиот камен со својот …

(ВИДЕО) Невестата го напушти олтарот за време на венчавката, но внимателно гледајте ги нејзините раце! Read More

Жена пуштила машина за перење алишта, а кога видела што има внатре останала без зборови

Знам дека ќе ме осудите како лоша мајка, но сакам да ги предупредам другите за да не им се случи ова, напишала Линдзи Маклвер на Фејсбук, започнувајќи ја приказната за …

Жена пуштила машина за перење алишта, а кога видела што има внатре останала без зборови Read More

ИМАТЕ ЛИ ВАКВИ ДУПЧИЊА НА УШИТЕ: Многу се ретки, а ова е нивното значење

ИМАТЕ ЛИ ВАКВИ ДУПЧИЊА НА УШИТЕ: Многу се ретки, а ова е нивното значење. Текстот продолжува по рекламата. Само 0,1 до 0,9 проценти од луѓето ги имаат овие мали дупчиња …

ИМАТЕ ЛИ ВАКВИ ДУПЧИЊА НА УШИТЕ: Многу се ретки, а ова е нивното значење Read More

Оваа девојка мислела дека има обичен митесер на грбот, а кога докторката направи рез дозна страшна вистина (Видео)

Веројатно веќе сите ја знаете докторката Сандра Ли. Таа досега имала над 1.000 зафати, но кога дојде оваа жена беше нешто друго. Жената мислела дека има само митесер, но потоа …

Оваа девојка мислела дека има обичен митесер на грбот, а кога докторката направи рез дозна страшна вистина (Видео) Read More

Maјка и ја оставила по раѓањето: 9 годишната Ена има само една желба – ХРАНА!

Maјка и ја оставила по раѓањето: 9 годишната Ена има само една желба – ХРАНА! Текстот продолжува по рекламата. Девојчето и нејзината баба живеат од социјална помош, која изнесува 510 …

Maјка и ја оставила по раѓањето: 9 годишната Ена има само една желба – ХРАНА! Read More